bgl
Nové produkty
Novinky mailom

spodok
baner

Horúce kamene

Horúce kamene

Vaša cena:

7,50 €

Skladom:
Cena dopravy:od 2,00 €

Množstvo:

Ak vaše telo i duša túži po relaxácií, nie je nič lepšie ako Horúce kamene. Stačí sa na pár minút hodiť do vriacej vody a prikladať si ich na chrbát či inú časť tela. Kamene vás príjemne zahrejú a kým vychladnú, tak si môžete užívať zaslúženého kľudu.

Horúce kamene sa už dlhé storočia využívájú pri relaxačných metódach, ktoré sú liečivé. Horúce kamene sa prikladajú na rôzne časti tela, kde teplota kameňov rozprúdi krv. Tá následne rýchlejšie koluje a pokožkou sa vyplavujú škodlivé látky.

Kamene doporučujeme vložit do látky a nahriať ich v horúcej vode. Následne vybrať všetky kamenw a nechať ich cca 3-5 minút trochu vychladnúť, aby nedošlo k popáleniu. Akonáhle kamene udržíte 10 sekúnd v ruke, môžete ich použiť na relaxáciu na sebe alebo na niekom inom, pre každého je ideálna teplota iná, takže je treba sa dohodnúť. Ak chcete prevádzať masáž studenými kameňmi, umiestnite kamene do misky s ľadom. Veľmi príjemné je tieto masáže kombinovať s rôznymi aromatickými olejmi.

 


Kategórie:
  • Originálne darceky
  • 01.Všetky
  • 11.Romantické darčeky
  • Darček pre ženu
  • 10 - 15 Eur
  • Valentínske darčeky

Webko na Facebook-u

bg

Doručenie

Cas dorucenia zasieky
V utorok
04.10.2022

Čo o nás povedali

som spokojná celkovo s rychlosť a cenami vo vašom obchode. skusenosti su po 2 nakupe len a len dobre. ano budem odporucať aj ostatným priateľom. Ano lebo ste super.

5/5 hviezdičiek
lulyi

Viac názorov najdete tu.

Kontakty

tel2
0949 49 49 25
line2
mail
info@webko.sk
line4
bg2
Finalista Webko v sutazi Shop roku