bgl
Nové produkty
Novinky mailom

spodok
baner

Grow it! Olivy

Grow it! Olivy

Vaša cena:

15,30 €

Skladom:
Cena dopravy:od 2,00 €

Množstvo:

Olivy sú pôvodom z Ázie, ale dnes sa s nimi môžete stretnúť v stredomorských oblastiach Európy a teraz máte možnosť vypestovať si olivy aj doma! Olivy majú podľa vedcov veľmi pozitívny vplyv na ľudské zdravie vďaka svojim detoxikačným účinkom. 

Balenie obsahuje kvetináče a kompost z kokosového vlákna, aby sa vašim rastlinkám lepšie darilo. Kokosové vlákno je prírodný materiál, ktorý sa vyrába zo šupky kokosového orecha. Je teda bez obsahu chemických látok a ľahko biologicky rozložiteľný. 

Prineste trochu stredomorského slnka do vášho domova či záhrady! Všetko, čo potrebujete k pestovaniu olív, nájdete v darčekovom balení. Váš olivovník vám bude vždy doma pripomínať teplé letné počasie. Urobte sebe alebo svojim blízkym dovolenku doma s balíčkom pre vypestovanie olív.

 


Kategórie:
  • Originálne darceky
  • 01.Všetky
  • 12.Ostatné darčeky
  • Darčeky pre muža
  • 15 - 25 Eur
  • Vypestuj si

Webko na Facebook-u

bg

Doručenie

Cas dorucenia zasieky
Vo štvrtok
21.02.2019

Čo o nás povedali

Pekné skoré ránko prajem, ste super "raketový", krásne a vtipné stránky, takýchto net.obchodíkov by fakt mohlo byť viac:-))). Vďaka za tú raketovú rýchlosť, verím, že aj tovar bude ok. Prajem vám všetkým veselé a šťastné dni nielen sviatočné, ale i všedné

5/5 hviezdičiek
Magdaléna, Skalica

Viac názorov najdete tu.

Kontakty

tel2
0949 49 49 25
line2
mail
info@webko.sk
line4
bg2
Finalista Webko v sutazi Shop roku