bgl
Nové produkty
Novinky mailom

spodok
baner

Ochrana bankomatovéj karty

Ochrana bankomatovéj karty

Vaša cena:

5,00 €

Skladom:
Cena dopravy:od 2,00 €

Množstvo:

Ste znepokojený správami o krádežiach peňazí z čítačky kariet a údajov z identifikačných kariet RFID? Ak karta, ktorú vlastníte je jedna z nich, znamená to, že Vaša karta je bezkontaktná a umožňuje bezkontaktné transakcie.

Vedeli ste, že blízkosť Vašej karty je istená pomocou špeciálnej antény, ktorá vie čítať dáta a získať peniaze?

Vedeli ste, že  transakcie až do 20 € nevyžadujú PIN alebo dokonca vybratie karty z peňaženky? Stačí priložiť kartu alebo peňaženku k čítačke.

Vedeli ste, že je možné zneužiť bezkontaktnú kartu tým, že človek s čítačkou, ktorý sa dostane blízko k vašej peňaženke, vrecka alebo kabelky môže prečítať signál z karty?

Bohužiaľ pohodlné bezkontaktné platby, ktoré sú vložené do debetných a kreditných kariet môžu byť zneužité zlodejmi, ktorí chcú ukradnúť vaše peniaze. Stačí len to, že sa zlodej dostane do vašej tašky alebo vrecka, bude nosiť špeciálnu čítačku kariet a peniaze budú prúdiť na jeho účet.

Chráňte svoje citlivé dáta, chráňte vaše súkromie a svoje ťažko zarobené peniaze! K dispozícii je spôsob cenovo dostupný a efektívny.


Spôsob, ako chrániť a zamknúť schopnosť čítať, je použitie špeciálneho ochranného obalu, ktorý uzamkne (štíty) a zabraňuje čítanie dát. Obal je trvanlivý, odolný proti roztrhnutiu a vlhkosti. Stačí vložiť kartu do zvláštneho obalu k zablokovaniu signálu a tým zabrániť neoprávnenému čítaniu dát kartu. Ak chcete kartu použiť stačí ju v obchode alebo reštaurácií vybrať z obalu a priložiť k čítačke.Kategórie:
  • Originálne darceky
  • 01.Všetky
  • 12.Ostatné darčeky
  • Darčeky pre muža
  • Darček pre ženu
  • 0 - 5 Eur

Webko na Facebook-u

bg

Doručenie

Cas dorucenia zasieky
V pondelok
31.01.2022

Čo o nás povedali

Odborucam tento obchod nasiel som tam velmi vela zaujimavych veci takze este urcite nakupim.

5/5 hviezdičiek
Slnko

Viac názorov najdete tu.

Kontakty

tel2
0949 49 49 25
line2
mail
info@webko.sk
line4
bg2
Finalista Webko v sutazi Shop roku