bgl
Nové produkty
Novinky mailom

spodok
baner

Tip na vianočný darček pre muža

 

Vianočný darček

Už premýšľate, čo nájde váš muž pod stromčekom? Pre tohtoročné Vianoce máme niekoľko tipov ako prekvapiť, byť originálny a možno splníte chlapčenský sen. Medzi tradičné vianočné darčeky pre mužov patrí náradie, ponožky, potreby na holenie a podobné potrebné, ale nudné veci. Isto sa zhodneme na tom, že by to chcelo niečím okoreniť.
Pokiaľ ste až do dnes márne premýšľali ako na to, tak práve teraz máte možnosť vybrať z množstva originálnych darčekov nielen na Vianoce. Môžeme vás uistiť, že aj keď sa sem budete vracať nielen na Vianoce, ale niekoľkokrát do roka, vždy nájdete nové, netradičné a originálne darčeky.

Parochňa AFRO
Samochladiaci pollitrák
Golfový vozík - perá

Urobte tieto Vianoce niečím výnimočné, pridajte ku kúzlu Vianoc tiež kúzelné darčeky.

Pre každého muža tu máme veľmi pestrú ponuku rôznych darčekov, nech sa už jedná o vianočné darčeky alkoholového charakteru, ktoré muži veľmi obdivujú či rôzne darčeky pre mužov s trochu erotickým nádychom :) Dámy, pokiaľ chcete svojho miláčika skutočne prekvapiť potešujúcim darčekom, tak neváhajte a vianočné darčeky pre mužov vám expresne dodáme kamkoľvek na Slovensku.
Antistresové prsia
Golf na WC
Alkoholová ruleta
bg

Doručenie

Cas dorucenia zasieky
V piatok
22.06.2018

Čo o nás povedali

som spokojná celkovo s rychlosť a cenami vo vašom obchode. skusenosti su po 2 nakupe len a len dobre. ano budem odporucať aj ostatným priateľom. Ano lebo ste super.

5/5 hviezdičiek
lulyi

Viac názorov najdete tu.

Doporučujeme

Pivná helma - modrá
  • Pivná helma modrá
  • Cena:
    14,00 € 10,00 €
    vlozit do kosika info

Kontakty

tel2
0949 49 49 25
line2
mail
info@webko.sk
line4
bg2
Finalista Webko v sutazi Shop roku