bgl
Nové produkty
Novinky mailom

spodok
baner

Darčeky k narodeninám

Večný problém darčeky k narodeninám? Narodeniny patria medzi veľmi obľúbené sviatky, pri ktorých sa užijete kopec zábavy. Než ale dôjde k oslave, rieši každý (okrem oslávenca) ošemetný problém – čo tento rok vybrať ako darček k narodeninám. Väčšinou volíme klasiku, ktorá nikdy neurazí – bonboniéra alebo kvetiny. Bonbóny oslávenec rozdá a kvetina zvädne. Je teda načase siahnuť po niečom originálnom! Nechajte sa inšpirovať darčekmi k narodeninám z našej ponuky!

 

Ponúkame Vám tie najrôznejšie darčeky k narodeninám, ktorými urobíte radosť každému. Pokiaľ hľadáte darček k narodeninám pre partnera, môžete sa nechať inšpirovať v kategórií Sexy darčeky. Nejmodernější darčeky uspokojí aj tých najnáročnejších z náročných. Originálne darčeky Vás pobavia. Skrátka nájsť vhodný darček k narodeninám už nebude nikdy problém.

 

 

Podívame sa bližšie na jednotlivé darčeky:

 

alkoholova ruleta

Alkoholová ruleta 10,00 €

 

Pokiaľ plánujete veľkú narodeninovú oslavu a radi by ste vybrali vtipný darček k narodeninám, pozrite sa na Prilbu pre pivkárov. Tieto darčeky k narodeninám patria medzi úplný TOP. Obrovskej popularite sa tešia vďaka svojmu praktickému prevedeniu, širokému užitiu a vtipnému designu. Každý oslávenec, pivár alebo futbalový fanúšik túži mať jednu doma pre prípad, že by sa vybral na poriadnu oslavu, alebo chcel len nerušene posedieť pri televízore bez toho, aby si stále musel behať pre pitie.

 

Neocube

Neocube strieborné 19,50 €

 

 

 

 

Úplnou novinkou na slovenskom trhu sú lízatka s hmyzom. Pokiaľ chcete oslávencovi dopriať poriadny adrenalín bez toho, aby ste jeho život vystavovali nebezpečiu na motorke, pri zoskoku z lietadla alebo pri potápaní, tieto lízatka sú darčeky k narodeninám číslo jedna! K dostaniu sú v dvoch prevedeniach. Prvý typ lízatka má príchuť tequilly a v jeho vnútri nájdete červíka. Tieto červíky sú chované špeciálne pre výrobu hmyzových lízatiek. Sú kŕmené len zmesou cereálií a čerstvou zeleňou. Ide o to najzdravšie, čo obsahuje veľa látok potrebných pre naše telo bez zbytočného tuku a ďalších škodlivín, ktoré sa nachádzajú v mäse. Akokoľvek je obecne známe, že práve hmyz je potrava tretieho tisícročia, veľa z nás si nemôže predstaviť, že by na niečo také vôbec pozrela. Nemyslíte si, že práve narodeniny sú perfektná príležitosť vyskúšať niečo nové? Alkohol, ktorý na oslavách skoro nikdy nechýba, Vám pomôže odbúrať zábrany a uvidíte, že tento darček k narodeninám bude patrične ocenený. Druhý typ lízatka má príchuť vodky a je do neho zaliaty čínsky škorpión. Toto lízatko Vám zabezpečí ešte viac adrenalínu ako lízátko s červíkom. Druh škorpiónov, ktorý sa používa na výrobu týchto lízatiek je citlivý na ultrafialové žiarenie. Naviac sú škorpióni veľmi silné afrodiziaka. Urobte zo svojich darčekov k narodeninám neopakovateľný zážitok.


Hľadač kľúčov 5,55 €


Našim posledným tipom, ktorý Vám vrelo doporučujeme je panákové Človeče, nezlob se. Darčeky k narodeninám tohto typu nikdy nesklamú a užijete si s nimi kopec zábavy nie len na oslave, ale budete sa k tejto hre vracať znovu a radi. Predstavujeme Vám originálny darček k narodeninám, vďaka ktorému máte úspech zaručený! Pravidla hry sú rovnaké ako pri klasickom Človeče, nehnevaj sa, všetko je ale vylepšené jedným detailom. Namiesto figúriek sú v balení panákové skleničky. Tento fakt dodáva hre úplne nový nádych. Už sa nebudete hnevať, pokiaľ Vás niekto pošle späť do domčeka. Voľte darčeky k narodeninám s vtipom!

 

Veľkou výhodou nákupu darčekov k narodeninám v našom internetovom obchode je rýchlosť doručenia. Niekedy zháňame darčeky na poslednú chvíľu a nemôžeme čakať týždne, pokým nám naša zásielka konečne príde. Pokiaľ si objednáte darček k narodeninám u nás, svoju zásielku budete mať doma už nasledujúci deň. Musíte však splniť pár maličkostí, aby bolo vôbec možné darček k narodeninám doručiť do druhého dňa. Darček k narodeninám, ktorý vyberiete musí byť skladom, objednávku musíte vykonať do 12-tej hodíny a hlavne ďalší deň, musí byť pracovný. A samozrejme nezabudnite zvoliť spôsob platby na dobierku a duručenie kurierom. Pri týchto podmienkach Vám tovar bude doručený už nasledujúci deň a oslavu narodenín bez problémov stihnete!Nech už zháňate darček k narodeninám pre kohokoľvek, veríme, že si v internetovom obchode www.webko.sk vyberiete.Prajeme Vám príjemný nákup.

 Team webko.sk

bg

Doručenie

Cas dorucenia zasieky
V utorok
04.10.2022

Čo o nás povedali

Ďakujem za rýchle jednanie určite ostanem vašim zákazníkom.

4/5 hviezdičiek
Kamila, Kežmarok

Viac názorov najdete tu.

Doporučujeme

Ohýbateľné svetlo na čítanie
  • Ohýbateľné svetlo na čítanie
  • Cena:
    14,00 € (-33%) 9,38 €
    vlozit do kosika info

Kontakty

tel2
0949 49 49 25
line2
mail
info@webko.sk
line4
bg2
Finalista Webko v sutazi Shop roku